Fajne miasto

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 6

Cobra84 08-05-09 20:54

Oki bede pamietał jak bede nastepnym razem to przejde sie nad rzeke może Cie spotkam

Odpowiedz Cytuj
Znam bransk GOŚĆ 11-05-09 10:00

To prawda, Bransk, to urocze miasteczkoKochani, mam takie pytanie, moze nie na temat Branska, ale Karczmy Upita w Holonkach. Co myslicie na jej temat? Byl ktos tam na weselu? Jakie mieliscie odczucia?Pozdrawiam!

Odpowiedz Cytuj
Cobra84 11-05-09 19:37

Byłem, ale nie na weselu tak poprostu sie napić w Holonkach tez mam rodzinke karczma ok jest, tylko troszke "na odludziu". ale polecam kto nie był

Odpowiedz Cytuj
Ja7 GOŚĆ 17-05-09 18:36

Autor: Cobra84 01-19-2009 4:45 np. zalew??? hahahaha

Odpowiedz Cytuj
Hubert GOŚĆ 05-09-09 19:56

Na początek przydałoby się wytyczyć szlaki turystyczne.Napewno z jeden szlak wzdłuż rzeki Nurzec. Zagospodarować tereny w okolicach zamczyska i mostu.Brak informacji turystycznej.Noclegi już są.Jeśli chodzi o atrakcje to w zasadzie walory przyrodnicze.Zabytków jest mało.Trudno konkurować z Mazurami, morzem czy górami.Atrakcje turystyczne należy samemu stworzyć, podglądająć sąsiednie miejscowości.(Na zbiornik czekamy już 12 lat i zaczyna być głośno pod wybory.)Napewno należy upatrywać w tym pewne szanse.U Pana wójta to raczej miejscowi nad ten zalew przyjeżdżają.Kempingów i namiotów nie widziałem.Na pewno jakieś muzeum by się przydało.Park linowy, wypożyczalnia kajaków,miejsce gdzie konie można by było wypożyczyć,wędkowanie,grzybobranie,sport (paintball), przejażdżki drożdżką, zimą kuligiem. Gospodarstwo agroturystyczne,albo ośrodek wypoczynkowy, który by to zapewnił.Widziałem ,że makiety dinozaurów mogą być atrakcją, nawet głupi kłodki zaczepiane na moście ,że niby most zakochanych itp.W okresie wakacji co wekend jakaś impreza plenerowa.

Odpowiedz Cytuj
Cobra84 05-09-09 21:48

A i jeszcze jedno... to tylko propozycja

Odpowiedz Cytuj
Marcin GOŚĆ 10-09-09 22:47

Słyszałem że chcą stworzyć wioskę Jaćwingów.Jeśli chodzi o wypowiedź Huberta to myślę,że to raczej gospodarstwa agroturystyczne powinny zająć się tymi atrakcjami.Oczywiście otoczenie szlaki, ściężki, zagospodarowanie trenów nadrzecznych, informacją turystyczną i muzeum powinny zapewnić władze lokalne.

Odpowiedz Cytuj
Cobra84 10-09-09 23:03

Tak jak mówiłem na samym początku... stwórzcie Młodzieżową Radę Miejską i przedstawcie propozycje we władzach gminy... to najlepsze wyjście...

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://bransk.istrefa.com

istrefa gmina Brańsk | istrefa powiat bielski | istrefa podlaskie | istrefa Polska

Brańsk - miasto, gmina miejska, powiat bielski, województwo podlaskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 17-120


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem